Na účely prispôsobenia obsahu a reklám, poskytovania funkcií sociálnych médií a analýzy návštevnosti používame súbory cookie. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy.

Rozumiem
Klenoty Aurum
Po - Ne / 10:00 - 21:00
Viera Wenderlová
0.28/Prízemie, 0P

Šperky nie sú hriech... A práve preto v predajni Klenoty Aurum nájdete najširšiu ponuku briliantových šperkov Love diamonds, zlatých a strieborných šperkov pod značkou Dilema. Ponuka je doplnená najširším sortimentom fashion hodiniek a šperkov na slovenskom trhu. V našom portfóliu nájdete zastúpené tieto svetové fashion značky: ADIDAS/ DIESEL/ DKNY/ EMPORIO ARMANI/ FOSSIL/ HUGO BOSS/ LACOSTE/ MARC BY MARC JACOBS/ MICHAEL KORS/ TOMMY HILFIGER. Pre tých, ktorí majú obľubu vo švajčiarskych hodinkách, ponúkame nasledovné značky: BURBERRY/ GUCCI/ LOUIS ERARD.

Ak sú šperky a hodinky Vašou vášňou, staňte sa členom Klenoty Aurum klubu a nakupujte ich odteraz len s výhodami. Pri Vašom výbere Vám ochotne poradí náš profesionálny personál, ktorý Vás oboznámi aj s akciami, ktoré pre Vás pravidelne pripravujeme.

Módne doplnky, šperk, hodinky