Na účely prispôsobenia obsahu a reklám, poskytovania funkcií sociálnych médií a analýzy návštevnosti používame súbory cookie. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy.

Rozumiem

Doplnkové služby

V CENTRALE nájdete všetko, čo potrebujete

V CENTRALe nájdete všetko, čo potrebujete. A ešte ďaleko viac. Samozrejmosťou sú doplnkové služby, akými sú pobočky bánk, bankomaty, čistiareň, pošta, kľúčová služba, pohodlné parkovanie, či taxislužba. Počas toho, ako vy nakupujete, my sa postaráme o vaše deti v detskom kútiku. V nákupnom centre nechýbajú ani bezbariérové toalety, či miestnosť na prebaľovanie detí, kde nájdete ten správny komfort a súkromie. Kdekoľvek v rámci nákupného centra sa pohodlne pripojíte na wifi a svoje nákupy môžete zakončiť oddychom alebo športom v modernom relax centre, v ktorom nechýba plavecký bazén, saunový svet, či vírivky. Energiu nepochybne načerpáte aj v zelenom parku na streche nákupného centra, ktorý sa právom pýši prvenstvom najväčší strešný park na Slovensku.

CENTRAL - to nie sú len skvelé nákupy, ale aj kvalitné doplnkové služby, ktoré vašu návštevu spríjemnia a zjednodušia. Dokonca sú zárukou toho, že sa vždy radi vrátite.

Darčekové poukážky

Manažment centra

Relax

Wifi

Bezpečnostná služba

Informácie

Taxi

Parkovisko

Bezbariérové WC

WC

Prebaľovacia miestnosť

Detský kútik

Bankomat

Banky

Dobíjacia stanica

Dobíjacia stanica je pre návštevníkov centra zdarma, nachádza sa na -1 podlaží pri predajni Orange.

Nabíjacia stanica pre elektromobily

Nabíjacia stanica je vhodná pre všetky typy elektrických vozidiel. Disponuje štyrmi typmi koncoviek a dokáže nabiť dve autá súčasne.

Zákazníci obchodného centra ju môžu nájsť na druhom podzemnom podlaží, v blízkosti autoumyvárne Blisk. 

Pokiaľ nevlastníte nabíjaciu kartičku ZSE, tak Vám ju naša SBS zapožičia. SBS nájdete pri výjazde Metodova.