Na účely prispôsobenia obsahu a reklám, poskytovania funkcií sociálnych médií a analýzy návštevnosti používame súbory cookie. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy.

Rozumiem

Doplnkové služby

V CENTRALE nájdete všetko, čo potrebujete

V CENTRALE nájdete všetko, čo potrebujete. A ešte ďaleko viac. Samozrejmosťou sú doplnkové služby, akými sú pobočky bánk, bankomaty, čistiareň, pošta, kľúčová služba, pohodlné parkovanie, či taxislužba. Počas toho, ako vy nakupujete, my sa postaráme o vaše deti v detskom kútiku. V nákupnom centre nechýbajú ani bezbariérové toalety, či miestnosť na prebaľovanie detí, kde nájdete ten správny komfort a súkromie. Kdekoľvek v rámci nákupného centra sa pohodlne pripojíte na wifi a svoje nákupy môžete zakončiť oddychom alebo športom v modernom relax centre, v ktorom nechýba plavecký bazén, saunový svet, či vírivky. Energiu nepochybne načerpáte aj v zelenom parku na streche nákupného centra, ktorý sa právom pýši prvenstvom najväčší strešný park na Slovensku.

CENTRAL - to nie sú len skvelé nákupy, ale aj kvalitné doplnkové služby, ktoré vašu návštevu spríjemnia a zjednodušia. Dokonca sú zárukou toho, že sa vždy radi vrátite.

Darčekové poukážky

Manažment centra

Relax

Wifi

Bezpečnostná služba

Informácie

Taxi

Parkovisko

Trojpodlažné parkovisko so vstupom z Jelačičovej a Metodovej ulice ponúka 1 300 parkovacích miest. Samozrejmosťou sú vyhradené parkovacie miesta pre invalidných občanov a svetelná signalizácia voľných parkovacích miest. Prvé 4 hodiny parkovania sú v pracovné dni od 6:00 do 22:00 zdarma, každá ďalšia začatá hodina stojí 3€. Cez víkend a sviatky od 6:00 do 22:00 je parkovanie zdarma. Parkovné mimo prevádzky 3€ každá začatá hodina. Všetky ďalšie informácie o parkovaní nájdete pri vstupe na parkovisko.

Bezbariérové WC

WC

Prebaľovacia miestnosť

Detský kútik

Kým vy nakupujete alebo športujete, my sa postaráme o vaše deti. Detský kútik má zároveň aj ako jediný v hlavnom meste svoju vnútornú i vonkajšiu časť. Naši najmenší návštevníci sa tak môžu hrať na čerstvom vzduchu pod dohľadom spoľahlivého personálu. Detský kútik nájdete na 2.poschodí, najlepšie je prístupný výťahom situovaným v chodbe hlavného vstupu z Jelačičovej ulice.

Bankomat

Banky

Dobíjacia stanica

Nabíjacia stanica pre elektromobily

0 zľava 0%
0 zľava 0%