Na účely prispôsobenia obsahu a reklám, poskytovania funkcií sociálnych médií a analýzy návštevnosti používame súbory cookie. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy.

Rozumiem
Detský svet - herné atrakcie
Po - Ne / 10:00 - 21:00
Vladimír Kováč
1.14a/Poschodie 1, 1P

Prístroje prevádzkované našou spoločnosťou sú prevažne výrobkami nemeckej firmy WURST, ktorá patrí medzi najznámejších výrobcov a prevádzkovateľov detských zábavných prístrojov v Nemecku i v celej Európe. Súčasne je spoločníkom v iných významných výrobných spoločnostiach detskej zábavnej techniky, predovšetkým v Taliansku. V Nemecku prevádzkuje svoje výrobky prakticky vo všetkých významných obchodných reťazcoch a obchodných centrách v celkovom počte cez 3.000 prístrojov.

Firma WURST-Slovakia - Czech Republic je priamym zastúpením fi. WURST na Slovensku už viac než 19 rokov, posledné roky zastrešuje i Českú republiku.

Ponúkané prístroje sú známe najmä nízkou poruchovosťou, spĺňajú kritéria dovozu do všetkých krajín EU a pre dovoz do SR bol vydaný certifikát Technickým a skúšobným ústavom v Piešťanoch.

0 zľava 0%
0 zľava 0%