Na účely prispôsobenia obsahu a reklám, poskytovania funkcií sociálnych médií a analýzy návštevnosti používame súbory cookie. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy.

Rozumiem
Curaprox
Po - Ne / 10:00 - 21:00
Dávid Bezák
-1.K6/Suterén, -1P

Curaprox Smile Shop v CENTRALe na -1 posch. hneď oproti Orange. Príďte nás navštíviť, pozrieť si naše produkty a poradiť sa s nami ako mať čisté zúbky a žiarivý úsmev. 

Curaprox je Švajčiarska spoločnosť. Začiatky Curaproxu siahajú do roku 1972, keď sme vo Švajčiarsku vyvinuli medzizubnú kefku. V roku 1993 sme vyrobili prvé Curaprox zubné kefky s jemnými CUREN vláknami a o dva roky to bola jednozväzková kefka. Vylepšovali sme pôvodné a pridávali ďalšie pomôcky do portfólia, napríklad anatomický cumlík alebo protizápalové zubné pasty a vody Curasept.

Vedie nás vedomie, že dokonale čisté zuby sa nekazia. Preto je naším primárnym cieľom zdravie. Snážime sa to dosiahnuť praktickou osvetou (inštruktáže dentálnej hygieny) a poskytnutím najvhodnejších pomôcok, ktorá starostlivosť uľahčujú a skvalitňujú.Na zlepšení dentálneho zdravia spolupracujeme s profesionálmi a zároveň motivujeme mladých študujúcich stomatológov, aby sa na prevenciu sústredili viac.

V prvom rade nám však ide o zdravie a spokojnosť zákazníkov.

0 zľava 0%
0 zľava 0%