Na účely prispôsobenia obsahu a reklám, poskytovania funkcií sociálnych médií a analýzy návštevnosti používame súbory cookie. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy.

Rozumiem
1. júl 2017 31. august 2017

Návštevníci CENTRAL-u si budú môcť užiť rannú jogu, zaujímavé koncerty, pikniky v tráve či spoločenské hry na čerstvom vzduchu.

O pekné priestory v centre Bratislavy nie je núdza. CENTRAL Park na streche obchodného centra CENTRAL však tento rok ponúka nielen kúsok prírody uprostred najrušnejšej križovatky v meste, ale aj množstvo aktivít, ktoré jeho návštevníkom spríjemnia slnečné rána či teplé popoludnia.

Každý utorok večer o19:30 bude v CENTRAL Parku patriť hudbe v podobe pravidelných koncertov pod holým nebom. Na originálnom pódiu sa tu počas júlových večerov predstavia napríklad Myodesopsia, The Kowal Chicks či Dave Brannigan. Letné rána si Bratislavčania i návštevníci budú môcť spríjemniť aj jogouna zelenom trávniku každý utorok a štvrtok o 7:15Pondelky a stredy ráno budú zas v parku patriť cvičeniam s profesionálnymi trénermi.

V rozkvitnutom strešnom parku si aj nad rušnou ulicou budú môcť návštevníci užiť pokoj a pohodu pri romantickom pikniku či pri hraní obľúbených spoločenských hier. Piknikový kôš ši môžu doniesť z domu alebo kúpiť hotový aj s dobrotami v pekárni Anker. Spoločenské hry na zábavu s priateľmi im zas požičia predajňa Albi.

Streda 26. júla od 14:00 do 20:00 bude v CENTRAL Parku venovaná rodinám. Najmenší návštevníci si v parku užijú hudobný program s Paci Pacmaľovanie na tvár či kreatívne pohybové a zábavné aktivity s Kids Point a Time Out. Mamičky si zase oddýchnu pri originálnych stánkoch, kde si budú môcť otestovať voňavé bylinky a prírodnú kozmetiku, vyskúšať si beauty poradenstvo od Yver Rocher a Mary Kay, vyskúšať rôzne kozmetické novinky alebo si užiť športovú prednášku od Cvičisko.sk

V stredu 9. augusta od 14:00 do 20:00 bude na zelenej streche Gastro event s bohatým programom. Na svoje si prídu milovníci grilovania so Chefparade budeme od 14:00 do 20:00 pripravovať tie najlepšie burgre a bbq omáčky. Pre všetkých milovníkov kváskovania je pripravená ochutnávka kváskového chleba a prednáška Lenky Mančíkovej na aktuálnu tému Kváskovanie o 17:00. Terapia jednom - Silvia Horecka bude o 18:00 prednášať na tému Mýty súčasného stravovania, po prednáške bude nasledovať diskusia. Potten & Pannen - Staněk ukáže aktuálne trendy v stolovaní a pripraví ochutnávku letných nápojov. Určite sa oplatí ochutnať vína od Ritual.sk, alebo získať ozajstnú silu z produktov Powerlogy a Biomila. Majitelia slovenských firiem vám prídu predstaviť zdravé slovenské značky ovsenné kaše Stamina a syry Hiadlovec. Regal burger o 16:00 predstaví túto úspešnú značku a čerešničkou na torte alebo skôr ovocným osviežením bude zmrzlina KOUN.

0 zľava 0%
0 zľava 0%