Na účely prispôsobenia obsahu a reklám, poskytovania funkcií sociálnych médií a analýzy návštevnosti používame súbory cookie. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy.

Rozumiem
2. júl 2018 31. august 2018

V rámci I love leto v CENTRAL PARKu sme pre vás opäť tento rok pripravili aktívny oddych, ktorý vás naštartuje do nového dňa a zároveň dodá energiu potrebnú do horúcich letných dní. Na našej zelenej streche si budete môcť každý pracovný deň ráno počas celého júla a augusta zacvičiť.

PROGRAM:

PONDELOK A PIATOK o 7.30h

Zacvičte si s Fitlovin každý pondelok a piatok. Trénerka Lucia vám dá poriade do tela na lekciách bodyARTu a deepWORKu.

UTOROK, STREDA A ŠTVRTOK o 7.15h

Ak milujete relax a jogu, ideálnym riešením sú zdravé, ranné prebudenia s HYC. Cvičíme tri dni v týždni.

KONCERTY V CENTRAL PARKU

Okrem aktívneho oddychu si môžete počas dvoch júlových štvrtkov prísť vychutnať originálne koncerty. Vždy o 19.00h vystúpia:

12.7. - HEADMOVERS

19.7. - DON´T TRUST BUTTERFLIES

Nezabúdame ani na rodiny. Pre vás a vašich najmenších pripravujeme podujatie CENTRAL PARK DEŤOM. Už 27.7. sa môžete tešiť na vystúpenie obľúbeného dua PACI PAC, kúzelníka či balónovú show. Okrem toho sú pre deti pripravené rôzne ďalšie aktivity a nezabudneme ani na mamičky.

Ak hľadáte len tak miesto na leňošenie a relax s priateľmi, CENTRAL PARK je ideálne miesto. Zastavte sa na infopulte, zapožičajte si deku a piknikujte s priateľmi. Alebo si v Albi zapožičajte jednu zo šiestich spoločenských hier a zabávajte sa.