Central | Central Bratislava

CENTRAL

Nákupné srdce Bratislavy

Zaujíma vás niekoľko čísel?

Spádová oblasť
700 000 ob.

Stavebna plocha
150 000 m2

Počet obchodov
150

Parkovacích miest
1 300

Park o rozlohe
6 000 m

CENTRAL je najdostupnejším nákupným centrom v hlavnom meste. Hneď pred jeho bránami sa križujú dôležité dopravné tepny, autobusom či električkou sa sem dostanete azda z každého kúta mesta.

Diaľnica D1 ústi priamo v jeho susedstve. Na štyroch podlažiach s celkovou nájomnou plochou 36 000 m2 sa nachádza 150 obchodov, kaviarne a reštaurácie.

Služby

Mimoriadne kvalitne sú zastúpené aj služby, ako sú pobočky bánk, mobilní operátori a čistiareň, Student Agency, či jedinečný projekt Slovenskej pošty – najmodernejšia pošta v nákupnom centre.

Móda

Milovníci módy v Centrale nájdu najväčšiu predajňu značky ZARA na Slovensku a jej najnovší koncept. Spolu so Zarou otvorili v nákupnom centre v najmodernejšom dizajne i značky Bershka, Stradivarius a Pull&Bear z portfólia svetového módneho reťazca Inditex. Svoje prevádzky majú v Centrale okrem Zary zastúpené i obľúbené značky C&A, New Yorker, ďalej Liu Jo, Geox, Salamander, Deichmann, Humanic, Carpisa, Tally Weijl, Palmers, Mango, ale aj Gant, ktorý tu otvoril najväčšiu predajňu na Slovensku a v Českej republike so sekciami Gant Man a Gant Woman. Nechýbajú ani Klenoty Aurum, predajne Gerry Weber, Tezenis, Intimissimi, Etam, Calzedonia, Fann Parfumeries, Yves Rocher, NAY Elektrodom, DM drogerie, Samsung, ako ani Intersport, Scandinavia - predajca kvalitného outdoorového oblečenia zo Škandinávie, vlajková loď Adidasu a mnohé ďaľšie.

Nové značky

K značkám, pre ktoré je CENTRAL premiérou v slovenských nákupných centrách, patrí talianska móda Marella z portfólia módnej skupiny Max Mara, Gaastra a Diesel či predajne módnych doplnkov a šperkov Overnight.  Svoju prvú predajňu na Slovensku otvorila aj úspešná česká spoločnosť Potten&Pannen Staněk s predajňou kvalitných potrieb pre varenie a stolovanie svetových značiek, ďalej nemecká spoločnosť doplnkov pre domácich miláčikov Hunter, ďalej maďarská sieť papiernictiev Pirex papier, či predajca kvalitného čerstvého ovocia a zeleniny Freshlandia. Milovníci fastfoodov sa môžu tešiť na kvalitné novinky Bageterie Boulevard a ázijskú kuchyňu Bok Simply Asian.

Fotogalérie

EN SK
Facebook

Otváracia doba

Obchody a gastro

Po-Pi: 10:00 - 21:00
So-Ne: 10:00 - 21:00

Fitness, wellness, bazén

Po-Pi: 06:00 - 22:00
So-Ne: 8:00 - 22:00

Supermarket Billa

Po-So: 7:00 - 21:00
Ne: 8:00 - 21:00

NAY Elektrodom

Po-Pi: 9:00 - 21:00
So-Ne: 9:00 - 21:00